Apdrukas pakalpojumi

Hoodie.lv apdruka.


Hoodie.lv piedāvā apdrukas pakalpojumus privātpersonām, kā arī juridiskām personām.

Mums ir svarīgi lai mūsu klients būtu apmierināts ar pakalpojuma kvalitāti, bet tajā pašā laikā piedāvāt klientam patīkami zemu cenu.


Mūsu pakalpojumi.


  • Termo druka

Termo druka ir termo plēves pārnešana uz audumiem. Vispirms tiek sagatavots klienta logo lai to varētu ar ploteri izploterēt no termo plēves. Pēctam no termo plēves tiek atdalītas nevajadzīgās detaļas līdz tiek iegūts vēlamais attēls. Tad tiek sagatavots apdrukājamais apģērbs plēves pārnešanai kad tas ir izdarīts tad termo plēve tiek pārnesta ar termo preses palīdzību uz apģērbu. Ir pieejamas ļoti dažāda veida plēves piemēram speciālas plēves poliestera/akrila apģērbiem, sporta formām un kokvilnas t-krekliem/džemperiem. Kā arī ir pieejamas ekonomiskas sērijas plēves ko ļoti plaši izmanto lai apdrukātu apģērbus kuri nebūs paredzēti ikdienas valkāšanai piemēram dzimšanas dienas ballītēm, sporta spēlēm utt.

(Ir pieejams ļoti plašs apdrukājamo materiālu piedāvājums ja ir interese jautāt pēc kataloga.)

*T-Kreklu apdruka sākot no 4,00 (cena ir norādīta ar PVN un ir iekļauts t-krekls)

*Hūdiju apdruka sākot no 10,00 (cena ir norādīta ar PVN un ir iekļauts hūdijs)

*Cepures sākot no 4,00 (cena ir norādīta ar PVN un ir iekļauta cepure)


  • Sublimācija

Sublimācija ir tehnoloģija kur ar speciālām sublimācijas tintēm tiek apdrukāts speciāli apstrādāts papīrs. Pēctam ar termo preses palīdzību attēls tiek pārnests ar poliestera pārklājumu apstrādātiem priekšmetiem. Šādā veidā viss biežāk tiek apdrukātas krūzes, telefona vāciņi, auto gaisa atsvaidzinātāji, virtuves dēlīši un ļoti daudzi citi suvenīri/priekšmeti.

(Ir pieejams ļoti plašs apdrukājamo materiālu piedāvvājums ja ir interese jautāt pēc kataloga.)

*Krūzes sākot no 2,50 (cena ir norādīta ar PVN un ir iekļauta krūze)

*Telefona vāciņi sākot no 1,50 (cena ir norādīta ar PVN un ir iekļauts telefona vāciņš)

*Auto gaisa atsvaidzinātāji 2,00 (cena ir norādīta ar PVN un ir iekļauts gaisa atsvaidzinātājs)


  • Izšūšana

Izšūšana ļoti plaši tiek izmantota uzņēmumu logo izveidei uz polo krekliem vai darba apģērbiem. Jo šis veids ir noturīgākais kā saglabāt sava uzņēmuma logo uz attēliem.

Ļoti bieži šo apdrukas veidu izvēlas dažādi celtniecības vai auto remonta pakalpojuma sniedzēju uzņēmumi kur ikdienā apģērbs tiek pakļauts dažādiem ķīmiskiem vielām vai mehāniskai iedarbībai.

*Cenas individuāli pēc logo sarežģītības un izšujamā laukuma lieluma.


  • CNC Frēzēšana

Piedāvājam CNC (Computerized Numerical Control) pakalpojumus. Šis pakalpojums ir ļoti iecienīts uzņēmumu vidū kuri vēlas savam uzņēmumam izveidot unikāla dizaina suvenīrus, uzņēmuma logo, gravētus priekšmetus vai arī dāvanas saviem klientiem un sadarbības partneriem. Šobrīd strādājam ar koka un dažāda plastikāta materiāliem. Pieņemam jau iepriekš sagatavotus G Code failus, kā arī piedāvājam sagatavot failu pēc jūsu skicēm un rasējumiem. 

*CNC Frēzes darbības laukums - 1400x900x150mm


Vairāk informācijas:

Aizpildot saziņas veidlapu šeit: Hoodie.lv Kontakti

Rakstot uz e-pastu: info@hoodie.lv

Zvanot vai rakstot whatsapp: (+371) 25196099