Apdrukas pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi.


  • 3D Printēšana

Pie mums tagad arī pieejami 3D printēšanas un modelēšanas pakalpojumi. Piedāvājam izdrukāt gan dažādas sagataves (paraugus) gan arī gatavas detaļas. Drukāšanai izmantojam PLA plastmasu. 3D drukāšana mūsdienās ir ļoti iecienīta lai izgatavotu dažādas sarežģītības detaļas/aksesuārus. Mūsu iekārtas maksimālais izdrukas laukums ir: 220 x 220 x 250 mm

Cenu veido vairāki faktori:

1. Vai ir nepieciešama modelēšana vai ir jau sagatavots fails drukāšanai.

2. Drukājamās detaļas izdruku laiks.

3. Izmantotais materiāla daudzums.


  • DTF druka apģērbiem un daudziem citiem materiāliem.

DTF druka ir salīdzinoši jauns apdrukas veids, bet visā pasaulē ieguvusi ļoti lielu popularitāti un atzinību. Apdruka notiek, ar specializētu iekārtu un specializētām tintēm attēls tiek pārnests uz caurspīdīgu plēvi pēc tam tiek pārklāts ar speciālu pulveri un pēc tam tas viss tiek karsēts krāsnī 30 sek. 160°C Kad tas viss ir izdarīts tad attēls tiek pārnests uz auduma. Ar šo apdrukas tehnoloģiju tiek iegūts košs attēls kā arī ļoti elastīgs un noturīgs pret mazgāšanu.


  • Termo druka apģērbiem.

Termo druka ir termo plēves pārnešana uz audumiem. Vispirms tiek sagatavots klienta logo lai to varētu ar ploteri izploterēt no termo plēves. Pēctam no termo plēves tiek atdalītas nevajadzīgās detaļas līdz tiek iegūts vēlamais attēls. Tad tiek sagatavots apdrukājamais apģērbs plēves pārnešanai kad tas ir izdarīts tad termo plēve tiek pārnesta ar termo preses palīdzību uz apģērbu. Ir pieejamas ļoti dažāda veida plēves piemēram speciālas plēves poliestera/akrila apģērbiem, sporta formām un kokvilnas t-krekliem/džemperiem. Kā arī ir pieejamas ekonomiskas sērijas plēves ko ļoti plaši izmanto lai apdrukātu apģērbus kuri nebūs paredzēti ikdienas valkāšanai piemēram dzimšanas dienas ballītēm, sporta spēlēm utt.

(Ir pieejams ļoti plašs apdrukājamo materiālu piedāvājums ja ir interese jautāt pēc kataloga.)


  • Sublimācija

Sublimācija ir tehnoloģija kur ar speciālām sublimācijas tintēm tiek apdrukāts speciāli apstrādāts papīrs. Pēctam ar termo preses palīdzību attēls tiek pārnests ar poliestera pārklājumu apstrādātiem priekšmetiem. Šādā veidā viss biežāk tiek apdrukātas krūzes, telefona vāciņi, auto gaisa atsvaidzinātāji, virtuves dēlīši un ļoti daudzi citi suvenīri/priekšmeti.

(Ir pieejams ļoti plašs apdrukājamo materiālu piedāvvājums ja ir interese jautāt pēc kataloga.)


  • Izšūšana

Izšūšana ļoti plaši tiek izmantota uzņēmumu logo izveidei uz polo krekliem vai darba apģērbiem. Jo šis veids ir noturīgākais kā saglabāt sava uzņēmuma logo uz attēliem.

Ļoti bieži šo apdrukas veidu izvēlas dažādi celtniecības vai auto remonta pakalpojuma sniedzēju uzņēmumi kur ikdienā apģērbs tiek pakļauts dažādiem ķīmiskiem vielām vai mehāniskai iedarbībai.

*Cenas individuāli pēc logo sarežģītības un izšujamā laukuma lieluma.


  • CNC Frēzēšana

Piedāvājam CNC (Computerized Numerical Control) pakalpojumus. Šis pakalpojums ir ļoti iecienīts uzņēmumu vidū kuri vēlas savam uzņēmumam izveidot unikāla dizaina suvenīrus, uzņēmuma logo, gravētus priekšmetus vai arī dāvanas saviem klientiem un sadarbības partneriem. Šobrīd strādājam ar koka un dažāda plastikāta materiāliem. Pieņemam jau iepriekš sagatavotus G Code failus, kā arī piedāvājam sagatavot failu pēc jūsu skicēm un rasējumiem. 

*CNC Frēzes darbības laukums - 1400x900x150mm


  • Lāzer gravēšana

Mēs izmantojam 80W diožu lāzeri. Ar šī lāzera palīdzību būs iespējams gan gravēt gan izgriezt dažādus materiālus.

Gravēt iespējams šādos materiālos (koks, metāls, āda, stikls un plastmasa).

Izgriezt iespējams šādus materiālus (papīrs, koks, plastmasa).


Vairāk informācijas:

Aizpildot saziņas veidlapu šeit: Hoodie.lv Kontakti

Rakstot uz e-pastu: info@hoodie.lv

Zvanot vai rakstot whatsapp: (+371) 25196099