• product-image

Apraksts:

 Tiešās apdrukas tinte Image Armor E-SĒRIJA paredzēta visiem DTG printeriem kuri izmanto Epson drukas galviņas. Šīs tintes ir formula nodrošina tīru printera parkošanos sistēmu, kā arī galviņas pamatni.

Izmantojot Ultra pirmsapstrādi ir iespējams drukāt uz tumša poliestera. Pēc vairākiem testiem Image Armor atzīst ka ar šo tinti ir iespējams drukāt uz dažādiem darba un sporta apģērbiem .

Piemērota printeriem:

BRAND Compatible with E-series Ink

Anajet Sprint, FP-125, SP200

Neoflex NeoFlex Textile

DTG HM1, Viper 1, Kiosk, M2

Melco Melco-Jet, G2, G3

Spectra Spectra 3000 and Spectra 3880

Fast T-Jet T-Jet, T-Jet 2, T-Jet 3, Blazer Express, Pro

Belquette Flexi-Jet, Mod1

M&R Digital I-Dot 2100, 4200 

FreeJet FreeJet 300TX, 500TX and 700TX

PolyPrint Any model not using the 3880 platform

Resolute Rjet-i3, Rjet-R4 and Rjet-R5

DYI Printers All DYI Printers based on an Epson Printer

Other Printers MS Zero, MS-One, Advantage, Chinese Brand

Lielākajai daļai tirgū esošo balto tinti ir nepieciešamas nožāvēt 120–180 sekundes, kas Image Armor ™ šķita pārāk ilgs laiks. Tādēļ, Image Armor ™ nolēma to mainīt. Mūsu Image Armor tintēm ir vajadzīgas tikai 35 sekundes lai nožāvētu balto vai CMYK izdruku.


 Jaunās Image Armor ™ tintes nodrošina lielisku baltu pamatu visiem krāsainajiem apģērbiem. Vai tas būtu gaišas krāsa vai melns. Image Armor Inks nodrošina vislabāko iespējamo pārklājumu un risinājumu baltās tintes drukāšanai.


Tintes ir izstrādātas tā, lai jūsu DTG printeri spētu drukāt vairāk ar mazāk apkopēm. Tas nozīmē, ka printerim jābūt mazāk netīram nekā ar pašreizējām jūsu izmantotajām tintēm - tas nozīmē mazāk dīkstāves laika un vairāk drukāšanas.


Image Armor ™ nepietika tikai ar nožūšanas  laika uzlabošanu. Pašreizējo tirgū esošo tintes mazgājamība bija laba, taču ne tāda, kā mēs to vēlējāmies. Tādēļ mēs vēlējāmies uzlabot tintes mazgāšanas īpašības lai bilde saglabātu savu teicamo izskatu pat pēc vairākām mazgāšanām


Image Armor ™  saņēmuši no daudziem klientiem atsauksmes, lai iegūtu labāko bildes izdrukas efektu un attēla noturību uz apģērbiem. Tinti ieteicams lietot kopā ar Image Armor ™ pirmsapstrādes produkciju.
Image Armor E-Series DTG Ink


  • Ja prece ir pieejama Latvijas noliktavā tad izsūtīsim 2 darba dienu laikā.
  • Ja preci nepieciešams pasūtīt no piegādātāja, tad pasūtījumus veicam katru nedēļu pirmdienās, piegāde līdz mūsu noliktavai 2-5 darba dienas.
  • Lai noskaidrotu preces pieejamību lūdzu sazinieties ar mums rakstot uz info@hoodie.lv

  • Ražotājs: Image Armor
  • Modelis: E-Series
  • no 58,53€

  • Bez nodokļa: 48,37€

Ja pie preces izvēlnes (krāsa, izmērs vai tilpums) ir summa ar "+ / -" zimi. Tas nozīme par cik preces cena samazināsies vai palielināsies. Šī summa ir norādītar ar PVN.

IZMĒRU TABULA

Papildu izvēles:
DROŠS PIRKUMS

PIEGĀDE UZ PAKOMĀTU

ĒRTI NORĒĶINĀTIES

100% ATMAKSA

Saistītā prece

Image Armor E-Series WHITE DTG Ink

Image Armor E-Series WHITE DTG Ink

Apraksts: Tiešās apdrukas tinte Image Armor E-SĒRIJA paredzēta visiem DTG printeriem kuri izman..

221,74€ Bez nodokļa: 183,26€